Çözüm Ortakları

Alternate Text

Sunucularımızın (Server) yer aldığı (Hosting) kurum olan RADORE TELEKOM, ülkemizin en önemli BT şirketlerinden birisidir. Gerek bant genişliği, gerekse alt yapı imkanları, gerek yerleşke güvenliği, gerekse insan kaynağı ile sizlere sorunsuz hizmet vermemizde önemli bir iş ortağımızdır.

Alternate Text

Sekonic Optik Okuyucularda, her anlamda iş birliği yaptığımız çözüm ortağımızdır. Özellikle son yılarda ürün yelpazesinde çok önemli gelişmeler yaparak, her seviyede müşteri ihtiyacını karşılayabilecek çeşide ulaşan Sekonic Optik Okuyucular Japon teknolojisi ve üretim garantisiyle BİLDEM ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır.

Alternate Text

Toplu Mesaj Gönderiminde, Turkcell ve Gold Bayi statüsü ile Hermes İletişim, DATASİS'in çözüm ortağıdır. Ülkemizin en önde gelen İletişim Operatörü olan TURKCELL'in teknolojik alt yapısına, HERMES İLETİŞİM üzerinden,yazılımlarımızı entegre ederek sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. Tic. Ltd. Şti., TURKCELL + HERMES İş Ortağı olup, kısa mesaj hizmetleri alanında aktif olarak, satış / pazarlama desteği vermektedir.

Alternate Text

DATASİS, diğer operatörlerin yanısıra toplu mesaj için EKOMESAJ (Mobilişim) ile de çözüm ortaklığı yapmaktadır. DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. Tic. Ltd. Şti., EKOMESAJ ( Mobilişim ) Telekomünikasyon İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan kısa mesajlaşma alanında aktif olarak satış/pazarlama desteği vermektedir.

Alternate Text

Öğrenci devam kontrolleri, parmak izi okuma, yüz okuma, kart okuma gibi teknolojik cihazlarla takip edilebilmektedir. İsteyen kurumlara turnike desteği de verilmektedir.