|
|
|
|
Ortaöğretim (Lise) Karnesi (Okul İsmi Baskılı) - (Paket / 100 Adet)

Ürünü sipariş ver düğmesi ile hızlıca sipariş verebilir, kredi kartıyla da güvenli şekilde ödemesini yapabilirsiniz.

Açıklama

ORTAÖĞRETİM (Lise) ÖĞRENCİ KARNESİ (Okul İsmı Baskılı)

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nün 11.12.2014 Tarih, 6358746 Sayılı Yönetmelik Değişikliği Yazısı'nda belirtilen esaslar çerçevesinde, e-Okul ile tam uyumlu olarak hazırlanmış ve Ortaöğretim (Lise) Kurumlarının kullanımına sunulmuş karnelere OKUL İSMİ BASKILARAK gönderilmektedir.

Ürün Özellikleri

Ökul İsmi Baskılı Ortaöğretim (Lise) Karneleri; 1. Hamur 1. Kalite 110 Gr. çok kaliteli kağıda, 4 renk olarak basılmıştır.

29,7*21 cm ebatlarında, yönetmelikte belirtilen tasarıma uygun olarak basılan bu formun iç yüzeyi e-OKul'dan yazdırılacak bilgiler için boş bırakılmıştır. Dış yüzeyde ise Yönetmelikte belirtildiği şekilde gerekli bilgiler ve okul ismi yer almaktadır.

Kuruluş, Eğitim ve Destek

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


"Değer Katar"

Copyright © 2020 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)