Öğretmen Değerlendirme Anketi

Öğretmen Değerlendirme Anketi, kağıt kalem testi şeklinde hazırlanmıştır ve 15 dakika içinde herhangi bir ortamda uygulanabilir özelliktedir. Öğretmen Değerlendirme Anketi, niteliği itibariyle formun kimin tarafından doldurulduğunun belirlenmesi söz konusu değildir.

13,00 ₺

KDV Dahil

Adet

Teslimat Şartları

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Envanter / Anket Değerlendirme ve Raporlama ücretsizdir.

Sınıf-Şube bazında tüm öğrenmeler yer alacak şekilde hazırlanan Öğretmen Değerlendirme Anket Formu sayesinde tüm öğretmenler ile ilgili ayrıntılı bir analiz almak mümkündür.

Öğretmen Değerlendirme Anket Formunda önceden belirlediğiniz soru grupları ile uygulayabilirsiniz. İster Sistemde Yüklü Soru Grupları, isterseniz kendinizin sisteme yükleyeceği Soru Gruplarından oluşturacağınız Soru Setini, Şube Bazında Öğretmen İsimleri ile birlikte Anket Formuna herhangi bir yazıcıdan yazdırılabilmektesiniz.

  • Tüm Optik okuyucu modellerine göre okutma ayarları hazırlanmıştır.
  • Formlarımız 100% okuma garantilidir.
  • Optik Formlar 90 gr. 1.Hamur kâğıttan üretilmektedir.
  • Optik Okuyucusu olmayan kurumlara, ücretsiz okutma hizmeti verilmektedir.