omrmarket
|
|
|
0216 577 26 27 - 0216 469 48 69
DERSONET İl-İlçe MEM Modülü - e-Sinav - (Adet)


Adet / Paket :


Açıklama

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, il veya ilçelerinde yapmak istedikleri ortak sınavların değerlendirilmesi için hazırlanmış Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Programıdır.

Ürün Özellikleri

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, il veya ilçelerinde yapmak istedikleri tüm ortak sınav ve Deneme Sınavlarını(TEOG - YGS - LYS vs.) değerlendirilmesi için hazırlanmış Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Programıdır.

Kuruluş, Eğitim ve Destek

Satın alındıktan 5 dk. sonra hizmete açılır ve uzak masaüstü bağlantısı ile eğitim verilir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


Sosyal Medya

datasis facebook datasis twitter datasis blogger

"Değer Katar"

Copyright © 2015 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)