Teslimat Şartları

 

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak Sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan Sepete Ekle butonunu kullanabilirsiniz.

 

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli içerisinde içeriği anlaşılmayacak şekilde paketlenir. Fatura koli içerisinde olacağı için ürünler size tamamen gizlilik içerisinde ulaşır. 

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

 

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Hayır.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Hayır.

 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

 

Siparişimi Nasıl Takip Edeceğim.

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir.Bu numara ile sitemiz içindeki kargo takip firmalarının sorgu ekranlarından kargonuz hakkında bilgi alabilir,kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ?

OMR MARKET anlaşmalı kargo şirketi olarak Aras KARGO ile çalışmaktadır. Tarafınıza gönderilen her türlü gönderi (Zarf, Paket, Koli) özel anlaşma gereği indirimli tarife çerçevesinde sizlere ulaşmaktadır. 

Tarafınıza gönderilen veya sizden  gönderilen kargolar, Aras KARGO Kargo Takip sisteminden her an takip edilebilmektedir. Gerekli durumlarda kargo takip numarasıyla kargonuzun durumunu öğrenebilir, hatta en yakın kargo şubesi dahil her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.  

Teslimatlar adrese yada kargo şubesine yapılabilir.

 

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünleri banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır. Tüm ürünler için Teslimatta Nakit Ödeme Seçeneği de bulunmaktadır.

 

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

 

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde havale seçeneğini seçmeniz ve istediğiniz Bankayı seçmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız. Ücreti yatırdıktan sonra Banka Havalesi Bildiri Formunu kullanarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz işleme konacaktır. 3 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

 

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Sipariş onayından sonra Fatura veya Teslimat adresini değiştirmek için 0216 577 26 27 nolu telefonu aramanız veya datasis@datasis.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

 

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul´a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 17:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

 

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

Siparişim elime ulaşmazsa ne yapmalıyım?

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa  datasis@datasis.com.tr adresine mail gönderebilir ya da iş günleri içinde 09:30 - 18:30 saatleri arasında 0216 577 26 27 no lu telefonu arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ürün hatalı / eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması.

 

 

 


"Değer Katar"

Copyright © 2019 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)