omrmarket
|
|
|
0216 577 26 27 - 0216 469 48 69
Akademik Benlik Kavramı Yanıt Formu - (Adet)

Teklif iste düğmesine basarak bu ürünle ilgili değişik miktarlar için hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Adet / Paket :


Açıklama

Birey Tanıma Teknikleri kapsamında Prof. Dr. Yıldız Kuzgun tarafından hazırlanmış, öğrencilerin yetenek ve ilgilerini daha iyi tanıyarak, okul ve ders seçimine yardımcı olmaktır. Ortaokul 5-6-7-8. sınıf öğrencilerine uygulanabilir, 

Ürün Özellikleri

Birey Tanıma Teknikleri kapsamında Prof. Dr. Yıldız Kuzgun tarafından hazırlanmış, öğrencilerin yetenek ve ilgilerini daha iyi tanıyarak, okul ve ders seçimine yardımcı olmaktadır. 

Kuruluş, Eğitim ve Destek

Siparişi takiben kargo ile gönderilir. Optik okuyucusu olan kurumlarda, kurum kendisi değerlendirebilir, optik okuyucu yoksa okuma hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


Sosyal Medya

datasis facebook datasis twitter datasis blogger

"Değer Katar"

Copyright © 2015 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)