Copy Laser A4 Fotokopi Kağıdı 5li Paket

Copy Laser Paper A4 Fotokopi kağıdı Özel yapısıyla toner kullanımını azaltmaktadır. Uygun kalınlığı sayesinde, yazıcıda sıkışma yapmaz ve baskı sırasında yırtılmaz. Çift taraflı baskıya uygundur. Tüm ofis ve okul ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Bu ürünün fiyatına kargo gönderim bedeli dahildir.

975,00 ₺

KDV Dahil

Adet

Teslimat Şartları

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Copy Laser Paper Fotokopi kağıdı, lazer yazıcılar ve yüksek hacimli fotokopi makineleri için üretilmiştir. Her baskının yüksek kalitede ve üretim sorunları olmadan elde edilmesini sağlamak için tutarlı pürüzsüzlük ve performans sunmaktadır. Copy Laser Paper fotokopi kağıdı, HD baskı teknolojisi ile daha az yüzey aşınması ile yazıcınızın korunmasına yardımcı olur.

Copy Laser Paper A4 Fotokopi kağıdının 1 paketinde 80 gramlık 500 adet kağıt bulunur. Koli içerisinde 5 paket bulunmaktadır. Siyah beyaz ve renkli baskılar için uygundur. Fotokopi makinesi ve yazıcılarda sık sık yaşanan sıkışma sorununa karşı dirençlidir.

  • Kutu içerisinde 5 paket 80 g/m2 500 A4 fotokopi kağıdı bulunmaktadır.
  • Kağıt Boyutları: 210 x 297 mm A4
  • Fotokopi makinası, faks, lazer yazıcı ve diğer ofis işleriniz için uygundur.
  • Siyah Beyaz veya Renkli Baskıya Uygun